21 Niepodważalnych Praw Przywództwa

Zarys kursu

„Wszystko wzrasta lub upada ze względu na przywództwo”. 

Cała nasza filozofia Johna Maxwella opiera się na tym założeniu. Aby praca Johna i treści przez niego tworzone miały jak największą siłę oddziaływania, będziemy podążać drogą trzech kroków: 

nauka, życie zgodnie z w/w prawami i prowadzenie innych.

Poznanie i wprowadzenie w życie 21 niezaprzeczalnych praw przywództwa, pozwoli ci udoskonalić swoje życie osobiste i zawodowe, a dzięki tej wiedzy i umiejętnościom będziesz jeszcze lepiej przeprowadzać innych ludzi, swoim własnym głosem! 

21 Niepodważalnych praw przywództwa zostało stworzonych w oparciu o analizę sukcesów i porażek wielu liderów.

John C. Maxwell stworzył 21 zmieniających życie zasad – praw przywództwa – na podstawie własnego, ponad trzydziestoletniego doświadczenia przywódczego. Jeśli przyjmiesz istnienie tych praw i będziesz je stosować, przełożą się na twoją skuteczność przywódczą zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Te prawa naprawdę mogą zmienić twoje życie.

Ten program stanowi studium przywództwa, które zagłębia się w typowe błędy i pułapki oraz towarzyszące im konsekwencje, które pojawiają się nieuchronnie, kiedy nie kierujemy się tymi niepodważalnymi zasadami. Ale jest to również program, który nauczy cię, jak być liderem i wyposaży cię w wiedzę, jak przewodzić innym, stosując te prawa do swojego życia i przewodzenia innym. Kiedy nauczysz się przestrzegać tych 21 praw przywództwa, odniesiesz ogromny sukces, a ludzie pójdą za tobą.
Dodatkowo uczestnik po ukończeniu szkolenia, otrzyma bezpłatny dostęp do telefonicznego mentoringu z elementami coachingu ze mną przez kwartał.

Inwestycja i czas trwania kursu

Indywidualne Szkolenie

1000 zł. netto x 12 do 24 spotkań po 45 min = 12 000 zł. do 24 000 zł. netto (spotkania co 7 lub 10 dni)

Szkolenie stacjonarne dla zespołów 8 - 12 osobowych

4 dni szkoleniowe x 6 godz. = 24 godziny = 20 000 zł. netto od osoby.