Wszyscy Się Komunikują – Niewielu Potrafi Się Zrozumieć

Zarys kursu

„Tylko jedna rzecz oddziela Cię od sukcesu. To nie doświadczenie, to nie talent…”

Światowej sławy ekspert w dziedzinie przywództwa, John C. Maxwell mówi, że jeśli chcesz odnieść w życiu sukces musisz nauczyć się porozumiewać z ludźmi. 

Pomimo, iż może się wydawać, że niektórzy po prostu się z tym rodzą, to faktem jest, że każdy może się nauczyć nawiązywać bliskie porozumienie przy okazji każdej komunikacji z ludźmi. 

W programie „Wszyscy się komunikują, niewielu potrafi się porozumieć”, poznasz i nauczysz się pięciu zasad oraz pięciu praktyk, które pozwolą ci rozwinąć i udoskonalić te niezwykle ważne umiejętności, jakim jest nawiązywanie porozumienia z ludźmi. Są to między innymi:

  • Znajdowanie wspólnej płaszczyzny
  • Dbanie o prostotę przekazu
  • Przykuwanie uwagi ludzi
  • Inspirowanie słuchaczy
  • Bycie autentycznym we wszelkich relacjach.

Umiejętność nawiązania porozumienia z ludźmi, to ważny czynnik, decydujący o osiąganiu pełni swoich możliwości. Jednocześnie nie kryje się za tym żaden sekret! Porozumiewanie się to umiejętność, której możesz się nauczyć i z powodzeniem wykorzystywać w relacjach profesjonalnych, osobistych i rodzinnych – rozpocznij już teraz przechodząc ten kurs!
Dodatkowo uczestnik po ukończeniu szkolenia, otrzyma bezpłatny dostęp do telefonicznego mentoringu z elementami coachingu ze mną przez kwartał. 

Inwestycja i czas trwania kursu

Indywidualne Szkolenie

1000 zł. netto x 12 do 24 spotkań po 45 min = 12 000 zł. do 24 000 zł. netto (spotkania co 7 lub 10 dni)

Szkolenie stacjonarne dla zespołów 8 - 12 osobowych

4 dni szkoleniowe x 6 godz. = 24 godziny = 20 000 zł. netto od osoby.