Przywództwo w Czasach Kryzysu

Zarys kursu

Wiosną 2020 roku cały świat zatrzymał się i w galopującym tempie zaczął pogrążać się w chaosie, spowodowanym pandemią covid-19. Przywódcy wszystkich krajów świata stanęli przed tym samym, ogromnym i nie znanym dotąd na taką skalę wyzwaniem – ochrony życia i zdrowia ludzi, zorganizowania pomocy i zarządzania krajem w każdym obszarze jego funkcjonowania. Jak przewodzić narodowi w czasie totalnego kryzysu? Jak prowadzić firmy, organizacje, społeczności, rodziny..?
John Maxwell jako lider, który poświęcił całe swoje życie zgłębianiu tajników przywództwa, wiedział, że musi zabrać głos i przemówić do liderów na świecie, wspierając ich całą swoją wiedzą, sercem i doświadczeniem w tym wyjątkowo trudnym czasie. Podczas wirtualnego Leadership Summit, zorganizowanego w dniach 22 – 24 marca 2020 r., publicznie przekazałem szereg nauk i wskazówek dotyczących przewodzenia w czasach kryzysu, wierząc, że jego słowa pomogą zrozumieć sytuację, wesprą działania i przyniosą nadzieję ludziom.
Zawarty w tym programie materiał pokazuje, w jaki sposób liderzy mogą wykorzystywać kryzysy do prowadzenia ludzi, budowania siły swoich zespołów oraz zmieniania przeciwności w korzyści. Ten program nie odnosi się jedynie do kryzysu wywołanego pandemią covid-19, ma uniwersalne zastosowanie, bowiem kryzysy towarzyszyły ludzkości od zarania dziejów. Przygotowanie siebie i swojego zespołu do odpowiedniego działania w kryzysowych sytuacjach, będzie wyrazem najwyższej świadomości lidera.
Wierzę, że stworzysz nową wartość, przekazując tę wiedzę innym.
Dodatkowo uczestnik po ukończeniu szkolenia, otrzyma bezpłatny dostęp do telefonicznego mentoringu z elementami coachingu ze mną przez kwartał.

Inwestycja i czas trwania kursu

Indywidualne Szkolenie

1000 zł. netto x 12 do 24 spotkań po 45 min = 12 000 zł. do 24 000 zł. netto (spotkania co 7 lub 10 dni)

Szkolenie stacjonarne dla zespołów 8 - 12 osobowych

4 dni szkoleniowe x 6 godz. = 24 godziny = 20 000 zł. netto od osoby.